Registr střetu zájmu

Registr střetu zájmu

Pro úřad

Formuláře ke stažení !!!

7. května 2008, 19.56 - Na četné žádosti velké skupiny uživatelů centrálního registru střetu zájmů nabízíme ke stažení prázdné formuláře jednotlivých prohlášení a žádostí.

 

 

 

Zdrojem dokumentů formulářů dle zákona č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů jsou webové stránky Ministerstva spravedlnosti České republiky.

 

Formulář čestného prohlášení je ve formátu dokumentu PDF. K jeho prohlížení budete potřebovat prohlížeč, např. Adobe Reader, který lze zdarma získat na webových stránkách společnosti Adobe.

 

Přímý odkaz ke stažení prohlížeče Adobe Reader: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2_allversions.html

 

Tématické zařazení:

 Odrážka Aktuality  

 Odrážka Pro úřad  

Poslat článek Diskuse (0) Autor: Správce systému Přečteno: 14797x

 

 

Aktuality a upozornění

10.06.2011

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR SPUSTILO CENTRÁLNÍ REGISTR EVIDENČNÍCH ORGÁNŮ

Centrální registr evidenčních orgánů byl vytvořen na základě Strategie vlády v boji proti korupci na období let 2011 a 2012 pro zjednodušení přístupu veřejnosti k informacím v jednotlivých registrech oznámení a pro účinnější veřejnou kontrolu veřejných funkcionářů. Centrální registr evidenčních orgánů je pomocníkem, prostřednictvím kterého je možno se dostat přes vloženou WWW adresu přímo na internetové stránky registru oznámení konkrétního evidenčního orgánu.

Celý článek

25.06.2008

Žadatelé o nahlížení do registru již NEMUSÍ na úřad

Přehlasováním prezidentova veta k novelizaci Zákona 159/2006 Sb. O střetu zájmu je platná nová verze zákona, kterou si můžete přečíst v sekci Pro občana - Zákon o střetu zájmů. Obsahuje některé změny, například často diskutované přiznání ředitelů základních a středních škol a také osobní žádost občana, který chce nahlížet do registru.

Celý článek

24.06.2008

Formulář pro oznámení v upravitelné formě

AKTUALIZOVÁNO - Stáhněte si formulář pro podání oznámení také v upravitelné formě DOC, kterou je možno upravit například v MS Word. Lze také stáhnout verzi v PDF, kterou si vytiskněte, dopište údaje, následně naskenujte a nahrajte do registru.

Celý článek

11.06.2008

Sněmovna odmítla Klausovo veto zákona o střetu zájmů

Poslanecká sněmovna dnes přehlasovala veto prezidenta Václava Klause a znovu schválila novelu zákona o střetu zájmů. Klaus, stejně jako předtím Senát, návrh odmítl mimo jiné proto, že by podle něj museli oznámení o majetkových poměrech podávat i ředitelé základních a středních škol.

Celý článek

06.06.2008

Zvýšený zájem o registraci

Z důvodů zvýšeného zájmu o registraci se doba vyřízení požadavků může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení.

Celý článek